Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2014 17:54
Delsin Rowe mówi po polsku - jak prezentuje się polski dubbing?
1629V

Delsin Rowe mówi po polsku - jak prezentuje się polski dubbing?

inFamous: Second Son wylądował już na rynku, jednak dotychczas polski oddział PlayStation chował przed nami polską lokalizację. Chcecie się przekonać, jak prezentuje się głos głównego bohatera? 

W zasadzie od dawna zastanawiałem się, dlaczego rodzimy oddział PlayStation nie opublikował przed premierą żadnego materiału z polskimi głosami – czyżby przedstawiciele SCEP obawiali się o jakość głosów?

Po zapoznaniu się z poniższym filmikiem myślę, że spokojnie mogliśmy usłyszeć te głosy wcześniej. Całość prezentuje odpowiedni poziom, choć i tak dopiero po zapoznaniu się z całym tytułem będziemy mogli ocenić jakość dubbingu.  

Poniższy filmik zdradza jeszcze głos brata Delsina – Reggiego, który także jest sympatyczny. Muszę jeszcze wspomnieć, że poniższy filmik ukazuje kilka nowych lokacji i jedną znaczącą scenę z początku fabuły, jednak nie obawiajcie się o spoilery. Wszystko zostało ładnie zamaskowane. 

W najnowszym numerze PSX Extreme, który zadebiutuje w środę, znajdziecie naszą recenzję inFamous: Second Son. Także na PPE w najbliższym czasie pojawi się stosowny tekst. 

Tagi: inFamous: second son lokalizacja playstation 4 scep Sucker Punch