Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.03.2014 19:20
Wyciekły zdjęcia z nowej odsłony Assassin's Creed? Będą dwie gry?
3446V

Wyciekły zdjęcia z nowej odsłony Assassin's Creed? Będą dwie gry?

Serwis Kotaku donosi, że jeszcze w tym roku dostaniemy dwie gry z serii Assassin's Creed! Wyciekły także pierwsze zdjęcia, które przedstawiają XVIII-wieczny Paryż! 

Kotaku informuje, że redaktorzy otrzymali nowe informacje i zdjęcia od anonimowego źródła.

Pierwsza gra ma nosić podtytuł Unity (Jedność) i trafi wyłącznie na PlayStation 4 i Xboksa One  logo tytułu zdobi tę wiadomość. Przygoda ma odbywać się (przynajmniej częściowo) w Paryżu – na zdjęciach możecie zobaczyć katedrę Notre Dame, Sekwanę oraz różnorodną paryską architekturę. Zdjęcia podobno pochodzą z bardzo wczesnej wersji produkcji.

Assassin's Creed: Jedność ma przedstawić wydarzenia rewolucji francuskiej, a bohaterem tej opowieści jest podobno Asasyn o imieniu Arno. 

Drugi tytuł ma zadebiutować tylko na konsole siódmej generacji – PlayStation 3 i Xboksa 360 – i aktualnie projekt nosi kodową nazwę Comet.

Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych informacji dotyczących produkcji na sprzęty Nintendo.

Powyższe informacje pochodzą od „tajemniczego źródła”, jednak redaktorzy Kotaktu potwierdzają, że przynajmniej część z nich była już im znana, ponieważ stale otrzymywali szczątkowe wiadomości o nowej odsłonie od samych twórców. 

Tagi: assassin's creed kotaku plotka Ubisoft