redakcja PPE redakcja PPE 17.03.2014 12:42
Levelomania - wyniki (10-16.03) + aktualizacja regulaminu
591V

Levelomania - wyniki (10-16.03) + aktualizacja regulaminu

Przed Wami wyniki kolejnego tygodnia Levelomanii. Najaktywniejszy użytkownik powiększył swoją kolekcję o grę Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Ponadto informujemy, iż cały czas trwa Levelomania miesięczna. Dodatkowo nadszedł czas na aktualizację regulaminu.

Nim przejdziemy do wyników, czas na aktualizację regulaminu w wyniku ostatnich zawirowań. W regulaminie w części poświęconej Levelomanii pojawiło się uzupełnienie do punktu 13. (dopisek w nawiasie) oraz punkty 14. i 14a. Uzupełnienie punktu 13. dotyczy niemiłej sytuacji związanej z zakończonym tygodniem, kiedy doszły do nas słuchy, że obaj rywalizujący userzy - Gab06 oraz Hantos980 - próbowali wpłynąć na siebie w celu, mówiąc wprost, ustawienia ostatecznych wyników. Aż dziwnie nam to tłumaczyć, ale Levelomania jest zabawą indywidualną, a nie zbiorową i wszelkie próby dogadywania się, porozumiewania, ustalania kolejności - będą nagradzane banem. W tej konkretnej sytuacji, ze względu iż jest to pierwszy taki przypadek, zdecydowaliśmy się jedynie zdyskwalifikować obu userów za miniony tydzień, ponadto ich wyniki nie będą uwzględniane w dwóch najbliższych Levelomaniach tygodniowych (17-23 i 24-30 marca; nawet w przypadku wygranej, nagrodę otrzyma kolejna uprawiona osoba). Dyskwalifikacja i blokada nie dotyczą zmagań miesięcznych. 

W przypadku punktów 14. i 14a. sprawa dotyczy kopiowania treści z PSSite.com, które udostępnia bardzo zbliżone mechanizmy zabawy dla userów jak PPE. Rozumiemy, że ktoś chce pochwalić się swoją pracą i tym samym nie chcemy ograniczać możliwości umieszczenia tego samego materiału (bloga czy recenzji) na PPE, który wcześniej umieścił na PSSite.com. Nie zgadzamy się jednak na to, aby taki user kopiował treści, chcąc wygrać zabawę opartą na tych samych zasadach przy użyciu tych samych materiałów. W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy

Poniżej dwudziestka najaktywniejszych userów minionego tygodnia (10-16.03). Grę Lightning Returns: Final Fantasy XIII wygrywa użytkownik dexx. Gratulujemy i prosimy o przesłanie na adres redakcja@psxextreme.pl danych adresowych do wysyłki gry.

Jednocześnie przypominamy, że użytkownikiem tygodnia można zostać raz na 8 tygodni, zaś użytkownikiem miesiąca raz na 4 miesiące.

1. Gab06 (dyskwalifikacja)
2. Hantos980 (dyskwalifikacja)
3. Carnage (pauza; wygrana w tygodniu 24.02-02.03)
4. dexx
5. funnyluke
6. BR78
7. montana
8. Sephrio
9. repip
10. kapsell
11. Kazuya86
12. Daaku
13. dKc
14. Sycho141
15. Bioter
16. Iron
17. Songetsu
18. Rudra42
19. Alexy78
20. Keczup
 

Levelomania tygodniowa (17-23.03) - Lightning Returns: Final Fantasy XIII


Osoba, która w okresie od 17 do 23 marca zgromadzi największą ilość punktów doświadczenia nagrodzona zostanie grą Lightning Returns: Final Fantasy XIII (PS3). Aktualne wyniki dostępne są tutaj.

Wszelkie informacje związane z Levelomanią dostępne są na stronie z regulaminem.


Sponsorem nagród dla użytkownika tygodnia i użytkownika miesiąca jest sklep muve.pl.

Tagi: konkurs levelomania