Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2014 18:09
Kolejne minuty z inFamous: Second Son - tym razem od PlayStation
728V

Kolejne minuty z inFamous: Second Son - tym razem od PlayStation

Jeśli z wypiekami na twarzy czekacie na inFamous: Second Son to jest to Wasz szczęśliwy dzień – widzieliśmy już dzisiaj pierwsze 20 minut z gry, później Roger pokazał, że ten tytuł wyglądał lepiej w zeszłym roku, a teraz zapraszamy na kolejny fragment z rozgrywki. 

Jestem pewien, że znajdzie się przynajmniej trzech naszych czytelników, którzy pod tą wiadomością napiszą „ja tego nie kupię, widziałem wszystko na YouTube”. Prawda jest taka, że żyjemy w czasach, w których takie praktyki są normalnością. Twórcy wykładają na produkcje miliony dolarów, drugie tyle na kampanię reklamową, więc przed samą premierą (lub czasami kilka tygodni wcześniej...) serwują nam sporą dawkę materiałów. A my musimy po prostu z tym żyć.

Poniższe wideo znajduje się na oficjalnym kanale PlayStation (YouTube) – jak widać nadszedł ten moment, w którym twórcy przestają ukrywać swojego dzieło, a wręcz przeciwnie starają się pokazać jak najwięcej... W końcu trzeba walczyć o klientów.

Jeśli wcześniej oglądaliście różne fragmenty z „Drugiego Syna”, to bez problemu możecie zobaczyć ten filmik. Mamy tutaj akcje oraz lokacje (i bohatera ;)), które w większości już widzieliśmy. Bez większych spoilerów i ukazania czegoś z katalogu „WOW”. 

Myślę, że nie jest to dla Was zaskoczenie, ale inFamous: Second Son zadebiutuje na rynku 21 marca.

Tagi: gameplay inFamous: second son PlayStation 4 Sony Sucker Punch