Roger Żochowski Roger Żochowski 08.03.2014 15:15
Fani piłki ręcznej wywołani do tablicy
3511V

Fani piłki ręcznej wywołani do tablicy

Nie tak dawno mogliśmy się pasjonować grą naszych szczypiornistów na Mistrzostwach Europy, więc jest szansa, że znajdą się w Polsce osoby zainteresowane najnowszą produkcją Neutron Games - IHF Handball Challenge 14 - podejmującą temat piłki ręcznej na PS3 i Xboksie 360.

To kolejna już odsłona dość niszowej serii, w której znalazło się miejsce na 20 reprezentacji narodowych, w tym Danię i Francję. Oprócz tego fani tematu odnajdą tu także 80 zespołów klubowych z trzech najsilniejszych lig na Starym Kontynencie - Ligue National de Handball (Francja), Toyota Handball-Bundesliga (Niemcy) i Liga Asobal (Hiszpania). Wszystkie ligi oraz reprezentacje korzystają z licencji Międzynarodowej Federacja Piłki Ręcznej (IHF), więc fani tematu bez problemu rozpoznają takie nazwiska jak Luc Abalo czy Dominik Klein.
 
Gra pozwala na stworzenie własnej postaci, a nawet całego zespołu. Z racji tego, że tytuł ma znamiona symulacji znajdziemy tu 8 typów strzałów, 4 zróżnicowane podania piłki i kilka zagrać w defensywie. Gra oferuje 3 tryby zabawy - ligę, szybki mecz oraz możliwość stworzenia własnych rozgrywek. Cóż tytuł z pewnością nie zdobędzie zbyt dużej popularności w naszym kraju, ale fajnie, że wielbiciele tego sportu mają wirtualną alternatywę. W galerii możecie rzucić okiem na pierwsze screeny. 

Tagi: big ben ihn handball challenge 14