Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2014 20:00
Ubisoft twierdzi, że Watch Dogs wygląda niesamowicie
1938V

Ubisoft twierdzi, że Watch Dogs wygląda niesamowicie

Z samego rana Zax otworzył puszkę Pandory informacją, że Watch Dogs wygląda znacznie gorzej niż produkcja, którą zobaczyliśmy w zeszłym roku. Na odzew Ubisoftu nie musieliśmy czekać zbyt długo – według twórców grafika w tym tytule nie pogorszyła się od targów E3 w 2012 roku!

Tessa Vilyn, piastująca we francuskiej korporacji miejsce w dziale public relations, postanowiła wypowiedzieć się na temat porannych doniesień i informacji o tym, że Watch Dogs wygląda zdecydowanie gorzej niż na wcześniejszych materiałach: 

„To niemożliwe. Oczywiście, że grafika nie jest obniżona. To prawdziwa na pewno gra nowe generacji… na pewno.”

Jeśli te słowa Was nie przekonały – a może tak być, bo wypowiedź nie jest zbyt optymistyczna – zerknijcie na kolejne słowa Vilyn:

„Uwierz mi, grafika nie została obniżona. Widziałam tę grę i wygląda niesamowicie. Ta gra wygląda tak jak powinna wyglądać gra na nową generację.” 

Sprawa jest dość "zaskakująca"? Nie wiem, czy akurat tego słowa powinienem użyć w tej sytuacji, ale obawiam się najgorszego. Teraz pozostaje nam tylko spekulować, a przekonamy się w momencie publikacji nowych materiałów. Możemy Was zapewnić – będziemy dalej badać tę sprawę.

Tagi: grafika Ubisoft Ubisoft Montreal Watch Dogs