Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2014 18:16
Dishonored II z podtytułem Darkness of Tyvia? Mamy najnowsze doniesienia
1158V

Dishonored II z podtytułem Darkness of Tyvia? Mamy najnowsze doniesienia

Dwa dni temu Zax zaprezentował Wam grafikę, według której na tegorocznym E3 Bethesda Softworks oficjalnie zapowie drugą odsłonę świetnego Dishonored. Jednak już dzisiaj mamy dla Was kolejne przecieki w tej sprawie! W grze prawdopodobnie pojawi się nowy bohater!  

Od ostatniej informacji nie minął jeszcze tydzień, a już mamy kolejną grafikę, która dość nieoczekiwanie pojawiła się w Internecie. Uwierzyłbym, że to przypadek, ale takie wpadki nie dzieją się tak często... Mimo wszystko pamiętajcie - nie są to oficjalne informacje. 

Najnowszy screen zdradza wiele ciekawostek – nowy bohater, tryb sieciowy, nowa lokacja, ulepszone moce, a gra ma wykorzystywać silnik id Tech 5 (silnik gier autorstwa firmy id Software, który aktualnie znajduje się w fazie rozwoju).

Poniżej mamy już mniej optymistyczną informację – premiera dopiero w 2016 roku? Chociaż składając zamówienie przedpremierowe otrzymamy dostęp do bety nowego Dooma (identycznie jak w przypadku Wolfenstein: The New Order). Platformy docelowe, to pewnie ósma generacja Sony i Microsoftu.  

Wspomnianą grafikę znajdziecie w galerii. 

Tagi: arkane studios Bethesda dishonored 2: darkness of tyvia plotka