Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.02.2014 18:34
Który Garrett najładniejszy? Porównanie grafiki z Thiefa
2559V

Który Garrett najładniejszy? Porównanie grafiki z Thiefa

Tym razem prezentujemy coś dla fanów detali – jedna gra na pięciu platformach! Ukazanie szczegółów, pięknych (lub mniej) twarzy, dłoni, czy tez różnorodnych scen. Wersje z PlayStation 3 i Xboksa 360 wypadają dużo gorzej.

Dwa dni temu na PPE przedstawiliśmy informacje dotyczące klatek na sekundę – według doniesień serwisu Craveonline framerate na PlayStation 4 i Xboksie One „jest tak kiepski, że w wielu miejscach staje się po prostu nieznośny”.

Natomiast tym razem możemy zerknąć na porównanie grafiki, która pozwala mi odetchnąć i powiedzieć sobie „warto było zainwestować w nowy sprzęt”. „Złodziejaszek” pokazuje dość znaczący przeskok pomiędzy generacjami. Tytuł na Xboksie One jest zdecydowanie ciemniejszy, natomiast wersja na PlayStation 4 najbardziej przypomina rozgrywkę na komputerze klasy PC. Zresztą sprawdźcie sami. 

W najnowszym numerze PSX Extreme, który trafił do sprzedaży w środę, znajdziecie naszą recenzję Thief. Miesięcznik można nabyć w kolporterach, kioskach oraz oczywiście u nas: w wersji papierowej lub w wersji cyfrowej. Zawartość numeru znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: Eidos Interactive eidos montreal grafika porównanie grafiki thief 4

Nie przegap