Przemysław Małecki Przemysław Małecki 06.09.2010 12:47
Nasze miasta zostaną zjedzone w grudniu
493V

Nasze miasta zostaną zjedzone w grudniu

Pierwsze wieści na temat Eat Them! pojawiły się w połowie czerwca, wówczas jeszcze nie było wiadomo kiedy przyjdzie nam ostatecznie zagrać we "współczesną odmianę Rampage".xxxxx

 

Dziś za to wiemy, że dewastacja miast przez człekokształtne kreatury będzie miała miejsce w grudniu bieżącego roku. Oczywiście tytuł zostanie wydany w formie wyłączności dla usługi PlayStation Network. Z tej okazji warto obejrzeć także oficjalny trailer i przekonać się na własne oczy jak tytuł ten prezentuje się ruchu. Przyznam szczerze, że dynamika nie porywa, ale za to dobre wrażenie robi destrukcja otoczenia i dość rozbudowany edytor potworów. Zresztą zobaczcie sami i oceńcie:

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi:

Nie przegap