redakcja PPE redakcja PPE 30.01.2014 18:39
Naprawiamy, dodajemy i modyfikujemy
475V

Naprawiamy, dodajemy i modyfikujemy

Na PPE zawitały kolejne drobne zmiany, które, jak zawsze, mamy nadzieję, że uprzyjemnią Wam przebywanie na portalu. Prosimy o testy i zgłaszanie uwag. 

Na pierwszy ogień poszła poprawka z podglądem recenzji w panelu usera, który błędnie przekierowywał do spisu recenzji zamiast samej recenzji. Pozostając przy dodawaniu materiałów na PPE, wypada wspomnieć, iż przy recenzjach, wydarzeniach i blogach dodaliśmy rozbudowany edytor, który pozwoli Wam w znacznie prostszy sposób uatrakcyjnić Wasze materiały. Jeśli zaś chodzi o same blogi, to przy dodawaniu notatki, pojawiła się opcja dodania zdjęcia (małego lub dużego - na wzór tych, które znacie z newsów). Zdjęcie będzie widoczne na głównym listingu blogów oraz w pojedynczym wpisie. 

A na zakończenie modyfikacja związana z "czarną listą". Dotychczas funkcja pozwalała ukrywać komentarze osób, które zostały dodane do "czarnej listy", oraz uniemożliwiała wysyłanie i odbieranie prywatnych wiadomości. Od teraz również osoby, które dodacie na czarną listę, nie będą mogły skomentować Waszego bloga, recenzji oraz profilu. Uznaliśmy (zresztą za Wasza sugestią), iż profil, blog czy recenzja są autorskimi materiałami i autor ma prawo decydować, kogo chce "wpuścić" na bloga czy profil. W tym przypadku zasada jest jednak nieco inna niż przy prywatnych wiadomościach. Mianowicie dodając osobę do "czarnej listy", nie blokujecie możliwości komentowania materiałów tej osoby (to nastąpi dopiero wtedy, gdy user ten doda Wasz profil do swojej listy). 

Korzystając z okazji, zapraszamy do dwóch wpisów blogowych, gdzie możecie zgłaszać pomysły związane z PPE oraz zasypywać Rogera grami, które powinny pojawić się w Encyklopedii. 

Tagi: ppe 2.0 ppe.pl

Nie przegap