Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.12.2013 12:28
Tajemnica Zakonu w The Order 1886
948V

Tajemnica Zakonu w The Order 1886

Poznaliśmy już wizerunki trójki głównych bohaterów intrygującego The Order: 1886 od zespołu Ready at Dawn. Teraz pora na garść informacji o fabule tego exclusive'a na PlayStation 4.

Sony Computer Entertainment Japan podzieliło się kilkoma szczegółami na temat fabuły w The Order 1886. Poznaliśmy m.in. cel działania Rycerzy w ramach Zakonu.

"Rycerze są częścią elitarnego Zakonu, który chroni rasę ludzką. Zakon został powołany do obrony przed „przeciwnikami”, którzy zagrażają ludzkości od wielu wieków. Wg podań Zakon funkcjonuje dłużej niż Imperium Brytyjskie. Członkowie Zakonu cieszą się wielkim poważaniem w państwie. Rycerze noszą często bardzo wyszukane szaty i ekwipunek, uczestnicząc np. w oględzinach scen przestępstw. Wszyscy członkowie Zakonu złożyli przysięgę Królowej Imperium i - wg pogłosek - utrzymują pewien ważny fakt w tajemnicy”.


Brzmi ciekawie, prawda? Ostatnio Ready at Down obiecywało, że The Order nie przeistoczy się w kolejną sztampową strzelaninę. Między sekcjami akcji występować będą długie możliwości zwiedzania lokacji czy prowadzenia dialogów z postaciami. Trzymajmy kciuki, by tak się stało.

Tagi: