SKLEP
redakcja PPE redakcja PPE 23.12.2013 09:27
Levelomania - rozstrzygnięcie (16.12-22.12) + Tomb Raider na kolejny tydzień!
394V

Levelomania - rozstrzygnięcie (16.12-22.12) + Tomb Raider na kolejny tydzień!

Przed Wami wyniki kolejnego tygodnia Levelomanii. Najaktywniejszy użytkownik powiększył swoją kolekcję o grę Tomb Raider. Ponadto informujemy, iż cały czas trwa Levelomania miesięczna

Poniżej dwudziestka najaktywniejszych userów z minionego tygodnia (16.12-22.12). Tomb Raider trafia do użytkownika Iceman. Gratulujemy i prosimy o przesłanie na adres redakcja@psxextreme.pl danych adresowych do wysyłki gry. 

Jednocześnie przypominamy, że użytkownikiem tygodnia można zostać raz na cztery tygodnie, zaś użytkownikiem miesiąca raz na trzy miesiące.

1. Iceman
2. Iron
3. Carnage
4. Senix
5. Gomlinzgryzliwy
6. BR78
7. dexx
8. lukasz638
9. Daaku (chyba specjalnie w to 9. miejsce celujesz ;)). 
10. REALista
11. montana
12. Sephrio
13. Rikimaru83
14. SroQ
15. dżony
16. bigbird
17. kapsell
18. Dario123
19. pablo82
20. Alexy78
 

Levelomania (23.12-29.12) - Tomb Raider


Osoba, która w okresie od 23 do 29 grudnia zgromadzi największą ilość punktów doświadczenia nagrodzona zostanie grą Tomb Raider (PS3). Aktualne wyniki dostępne są tutaj.

 


 

Sponsorem nagród dla użytkownika tygodnia i użytkownika miesiąca jest sklep muve.pl.

Zapraszamy Was także do zapoznania się z informacjami na temat tego, w jaki sposób można wziąć udział w zabawie, a także zachęcamy do odwiedzenia podstrony ze stosownym regulaminem.

Pytania i odpowiedzi:
 

1. Jak zdobyć Punkty Doświadczenia?

Punkty Doświadczenia przyznawane są za aktywności czynione przez Użytkownika na PPE.pl. Przez aktywności należy rozumieć np. dodawanie komentarzy, komentowanie materiałów, ocenianie gier itp. Punkty Doświadczenia przyznawane są również za Osiągnięcia. Użytkownik zdobywa Osiągnięcia po wykonaniu określonej przez Organizatora czynności, która ma przydzieloną swoją indywidualną ilość punktów (np. zalogowanie się na PPE.pl, dodanie określonej liczby komentarzy itp.)

 

2. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć?

Ilość Punktów Doświadczenia jest nieograniczona. Każdy kolejny PD wpływa na ilość całkowitą punktów i pozwala zdobywać kolejne levele. 

 

3. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć za...

Ze względu na autorski system społecznościowy, który opracowaliśmy, nie ujawniamy listy aktywności ani listy Osiągnięć. Działanie to służy wyeliminowaniu wszelkich praktyk "nabijania" punktów w celu zdobycia nagrody. W zależności od intencji Organizatora informację na temat konkretnych aktywności lub Osiągnięć mogą zostać podane do wiadomości publicznej. 

 

4. Powinienem zdobyć punkt, ale go nie mam...

Punkty za wszelkie aktywności lub Osiągnięcia dodawane są do profilu Użytkownika z 30-sekundowym opóźnieniem. W przypadku braku punktów w profilu prosimy o kontakt. Prosimy jednak pamiętać, że różne aktywności są różnie punktowane, a duże znaczenie ma również to, jakie aktywności zostały wykonane w jakim czasie (niektóre aktywności są ograniczone ilościowo w cyklu 24-godzinnym). Ponadto niektóre aktywności nagradzane są punktami dopiero po zarejestrowaniu danej czynności przed administrację strony (np. dodanie własnego materiału, który musi zostać zaakceptowany przez administrację). 

 

5. Kiedy zaczyna się konkurs, a kiedy kończy?

  • konkurs tygodniowy trwa od północy w poniedziałek do północy w niedzielę
     
  • konkurs miesięczny trwa od północy pierwszego dnia danego miesiąca do północy ostatniego dnia tego samego miesiąca

 

6. Wygrałem nagrodę, co dalej?

Po zakończonym cyklu konkursowym (tygodniowym lub miesięcznym) redakcja PPE.pl ogłosi oficjalne wyniki z prośbą o przesłanie danych adresowych przez Użytkownika, który wygrał rywalizację w danym cyklu konkursowym.

Tagi: