Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.12.2013 10:19
Zmodyfikowane Skullgirls z trybem zainspirowanym The Typing of the Dead
497V

Zmodyfikowane Skullgirls z trybem zainspirowanym The Typing of the Dead

W związku z zerwaniem współpracy Autumn Games z Konami Skulgirls wyparowało z cyfrowej dystrybucji. Nie ma jednak co panikować - gra wróci do sprzedaży już w styczniu w odrobinę zmodyfikowanej wersji. Możemy liczyć na nowe atrakcje.

Bijatyka zostanie udostępniona w styczniu 2014 r. jako Skullgirls Encore. Deweloperzy dorzucą do nowej wersji gry mini-gierkę, która nazywa się "Typing of The Skullgirls". Tryb został zainspirowany The Typing of The Dead. W ramach tego modułu podczas walki wyświetlane będą słowa, które należy następnie jak najszybciej wpisać. Bonusowe obrażenia zadawane będą w zależności od szybkości wpisywania wyrazów. Analogiczna sytuacja będzie przy obronie - jeśli szybko uwiniemy się z wprowadzaniem tekstu, możemy uniknąć pewnej części obrażeń. Rzeczony tryb pojawi się w wersji PC, jak i konsolowej.

Przypomnijmy, że obecni właściciele Skullgirls będą mogli ściągnąć Skullgirls Encore bez dodatkowych opłat. W przypadku X360 save'y, osiągnięcia i rankingi zostaną przeniesione bez żadnych strat do nowej wersji rzeczonej bijatyki. Niestety inaczej będzie w przypadku PS3. Tutaj Skullgirls nie będzie kompatybilne ze Skullgirls Encore, co oznacza konieczność powtórnego przechodzenia gry, wypracowywania osiągnięć itd.

Tagi: PlayStation Network Skullgirls skullgirls encore xbox live