redakcja PPE redakcja PPE 21.12.2013 23:26
To było grane: Assassin's Creed w PSX Extreme
925V

To było grane: Assassin's Creed w PSX Extreme

Prace nad styczniowym numerem PSX Extreme powoli dobiegają końca. Numer trafi do kiosków już 2 stycznia. Nim jednak będziecie mieli okazję zapoznać się z zapowiedzią nowego PE, przypominamy o aktualnym, grudniowym wydaniu. 

Pełną zapowiedź grudniowego numeru znajdziecie tutaj (przypominamy, iż w dużej mierze poświęcony jest PlayStation 4 - przetestowaliśmy nową konsolę Sony i zrecenzowaliśmy pierwsze gry na ten sprzęt), natomiast teraz chcieliśmy przypomnieć o cyklu To było grane, w którym Roger wziął pod lupę pierwszą grę z serii Assassin's Creed.

Od debiutu w 2007 roku pojawiło się już sześć odsłon gry na konsole stacjonarne plus kilka kolejnych na handheldy i urządzenia mobilne. Jak to wszystko się zaczęło? Sprawdźcie w aktualnym To było grane w grudniowym numerze PSX Extreme. Numer możecie kupić tradycyjnie w kioskach, ale także bezpośrednio przez sieć - w formie papierowej lub elektronicznej.

Zapraszamy również do oddania głosu w ankiecie. W propozycjach uwzględniliśmy wersje, które pojawiły się na konsolach stacjonarnych. Jeśli jednak któraś z odsłon na konsole przenośne lub urządzenia mobilne wyjątkowo przypadła Wam do gustu - piszcie w komentarzach. 

Tagi: