Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2013 23:12
Autorzy Project C.A.R.S. celują w 1080p i 60 klatek na sekundę
797V

Autorzy Project C.A.R.S. celują w 1080p i 60 klatek na sekundę

Twórcy Project C.A.R.S. wiedzą jak dogodzić graczom. Tworzą wyjątkowy tytuł z wybitną grafiką, a dodatkowo planują przygotować dla zainteresowanych wysoką rozdzielczość i stałe 60 klatek na sekundę. Są to aktualnie plany, ale bardzo możliwe, że posiadacze PlayStation 4 oraz Xboksa One będą zadowoleni. 

Redaktorom z GamingBolt udało się porozmawiać z reżyserem kreatywnym Project C.A.R.S., który jednoznacznie stwierdził:

Naszym celem jest zapewnienie najlepszych doświadczeń. Jeżeli 1080p i 60 klatek jest osiągalne bez koniecznych kompromisów i poświęcania niektórych elementów, to fantastycznie.

W kolejnej wypowiedzi, Andy Tudor wspomniał, że teraz wszyscy twórcy mają problem z optymalizacją i oczywiście także jego zespół będzie musiał zmierzyć się z tym problemem. Widać, że autorzy tego ciekawego projektu bardzo ambitnie podchodzą do swojej pracy i chcą dostarczyć graczom jak najlepszy tytuł.

Niestety, ale nadal nie otrzymaliśmy żadnych pozytywnych informacji na temat tej gry na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 – już wcześniej wspominaliśmy, że przedstawiciele Project C.A.R.S. od pewnego czasu nie wspominają o produkcji na poprzednią generację.  

Tagi: project cars Slightly Mad Studios