Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2013 20:33
Nintendo Direct zapowiada się interesująco - poznamy nadchodzące hity?
681V

Nintendo Direct zapowiada się interesująco - poznamy nadchodzące hity?

Już jutro odbędzie się kolejna impreza z serii Nintendo Direct. Podczas tego wydarzenia poznamy plany japońskiej firmy na wiosnę przyszłego roku. Będzie to na pewno bardzo ważny event dla wszystkich sympatyków Big N – jest to pierwsza edycja, gdy na rynku zadebiutowały trzy konsole nowej generacji. 

Wydarzenie rozpocznie się jutro o godzinie 15:00, jednak jeśli w tym czasie będziecie w szkole lub pracy, nie musicie się obawiać. Od pewnego czasu Japończycy przygotowują dla nas zapis wideo każdej imprezy z tej serii.

Temat jest niezwykle ciekawy dla posiadaczy urządzeń Nintendo, ponieważ przyszły rok może okazać się kluczowym w walce o klientów. Gracze oczekują wyjątkowych produkcji, które odeprą ataki konkurencji.

W kuluarach mówi się o kolejnych produkcjach z wąsatym hydraulikiem, jednak czy powtarzanie ciągle tego samego schematu może się udać? Gdy rywale nie śpią…

Jutrzejszy pokaz zobaczycie pod tym linkiem.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z żadną konferencją Nintendo w tym miejscu znajdziecie skromne podsumowanie i materiały wideo z Nintendo Direct, które odbyło się na początku listopada.  

Tagi: 3ds Nintendo nintendo direct wii u