Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 17.12.2013 14:03
Tom Clancy's The Division nie przestaje zachwycać
1405V

Tom Clancy's The Division nie przestaje zachwycać

Szokujące oprawą graficzną Tom Clancy's The Division z każdym kolejnym skrawkiem informacji coraz bardziej utwierdza swoją pozycję przyszłorocznego must-have'a dla każdego posiadacza PS4 i XO. Ubisoft Massive postanowiło obszernie opowiedzieć o swojej nowej grze.

W trakcie przemierzania przepięknej wizji postapokaliptycznego Nowego Jorku dbać musieli będziemy nie tylko o jak najbardziej użyteczny arsenał i zapas amunicji, ale także o pokarm i czystą wodę, które stanowią wartościowy środek płatniczy wśród mieszkańców ruin niegdyś kwitnącej metropolii. Twórcy nie zmuszą nas jednak do picia i jedzenia, by utrzymać przy życiu pieczołowicie rozwijaną postać.

Ubisoft Massive szczególną uwagę przykłada do łatwości i użyteczności komunikacji pomiędzy łączącymi się w grupy graczami. The Division jak na rasową grę MMORPG przystało wymagało będzie stałego połączenia z Siecią i deweloper na ostatni guzik dopiąć chce system łączności i parowania się graczy.

Swoją przygodę rozpoczniemy z torbą, w której znajdziemy spluwę, niezbędne klamoty i zasoby wystarczające na 72 godziny czasu gry. W trakcie rozgrywki sukcesywnie powiększali będziemy tak zestaw pukawek, jak i materiałów, którymi handlować można na czarnym rynku.

Więcej informacji o Tom Clancy's The Division znajdziecie w leżącym niżej wywiadzie. Ubi szykuje nam potężnego killer appa.

Tagi: tom clancy's the division Ubisoft Ubisoft Massive