Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.12.2013 08:36
Wiedźmińskie klimaty w restaurowanym warszawskim forcie?
760V

Wiedźmińskie klimaty w restaurowanym warszawskim forcie?

W serwisie TVN24 pojawił się ciekawy reportaż, dotyczący CD Projekt. Redakcja serwisu wybrała się z kamerą do niedawno zakupionego przez twórców Wiedźmina Fortu Traugutta w Warszawie.

Dotychczas Fort Traugutta był niedostępny dla zwiedzających - wojsko trzymało tam swoje archiwa. Po wykupieniu obiektu przez twórców Wiedźmina to ma się zmienić. Piotr Nielubowicz, będący członkiem zarządu firmy, przedstawił plany zagospodarowania fortyfikacji:

 

"Marzy nam się jak najszybsze uruchomienie tego miejsca. Marzy nam się, żeby zrobić to za rok, ale prawdopodobnie jest to nierealne ze względu na szereg wymogów formalnych - tłumaczy Nielubowicz. I wylicza pomysły na zagospodarowanie: - Chcemy , żeby odbywały się tutaj kursy, warsztaty i szkolenia związane z samodoskonaleniem oraz zdobywaniem nowych umiejętności. A także zajęcia sportowe, typu joga. Było to też miejsce, gdzie będzie można się napić chociażby dobrej herbaty".

 

Redakcja TVN24 zapytała również o "wiedźmińskie klimaty" w środku twierdzy. Nielubowicz odpowiedział, że niczego nie wyklucza. Możliwe, że w przyszłości odbywać się tu będą imprezy promocyjne gier CD Projekt.

Filmy prezentujące aktualny stan fortu znajdziecie w tym miejscu (strona TVN24).

Tagi: CD Projekt polska the witcher 3: wild hunt wiedźmin