Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 15.12.2013 11:46
Rainbow 6: Patriots musi zostać pozmieniane - możliwa zmiana konwencji i tytułu
481V

Rainbow 6: Patriots musi zostać pozmieniane - możliwa zmiana konwencji i tytułu

W 2011 roku po raz pierwszy usłyszeliśmy o Patriotach z Rainbow 6, lecz od tamtej pory wiemy coraz mniej, ani nowych zwiastunów ani wieści, jednak dziś jeden z pracowników Ubisoft rozjaśnia sytuację.

Tym dobrym człowiekiem jest niejaki Laurent Detoc z Ubisoft North America, który w wywiadzie dla IGN puścił trochę pary z ust i opowiedział o planach związanych z grą:

Mamy rdzenny zespół. Oni (jego członkowie) mają dobrą wizję. Zaczęli, lecz wtedy coś nie zadziałało, więc rozpoczęli pracę od nowa.

Dalej kontynuując:

Rainbow musi zostać przerobione. Teraz zespół będzie miał korzyści z nowych konsol, jeśli i kiedy to (gra) wyjdzie. To jeden z takich przykładów gdy próbujesz, nie wychodzi to próbujesz od nowa. Jeśli znowu się nie uda, nie wydamy jej dla was.

Dodatkowo Pan Detoc wypowiedział się na temat spekulacji o rzekomym odejściu od nazwy Patriots na rzecz czegoś bardziej związanego z nowym wątkiem głównym. Wszystko zostało wywołane przez pojawienie się next-genów, wtedy studio postanowiło przerzucić się na nowy hardware i całkowicie pozmieniać swoje dzieło.

Na pytanie:

Czy może to być strzelanka z inną nazwą na końcu, ponieważ zespół nie chce robić anty-terrorystycznych kolesi?

Dziennikarz IGN otrzymał taką odpowiedź:

Powiedziałem, że oni nadal chcą zostać w konwencji najemników? To możliwe.

Jak widzicie nadchodzą spore zmiany, ale martwić może też to, że gra może w ogóle się nie pojawić - twórcy mają szczytny cel, albo ideał albo nic. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Tagi: tom clancy's rainbow 6 patriots