Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 14.12.2013 12:05
DICE oczekuje od graczy pomocy w znalezieniu źródła problemu
1372V

DICE oczekuje od graczy pomocy w znalezieniu źródła problemu

Na PS4 ledwo wylądał nowy patch, a osoby hardo grające w ostatnią część wojennej serii na PS4, Battlefield 4, mogły się spotkać z kolejnym błędem o nazwie CE-34878-0. Studio już prężnie pracuje nad jego naprawieniem, jednak potrzebują pomocy graczy. Jak mówią, "czytają wszystkie raporty" odnośnie tej sprawy.

DICE prosi graczy o poświęcenie kilku minut swojego czasu i wypełnienie krótkiego raportu, który pomoże twórcom zlokalizować źródło problemu. 

Błąd CE-34878-0 jest wynikiem nie tyle problemu z grą, ale samej konsoli. Tommy Rydling podaje krótki wzorzec pożądanej przez nich notki w raporcie:

"Mamy świadomość istnienia tego problemu na PS4. To tak naprawdę ogólny błąd, z jakim można się spotkać, gdy gra się zawiesza nawet z wielu różnych, nie połączonych ze sobą powodów.

Możecie nam pomóc, dodając w raporcie kilka tak istotnych szczegółów, jak to, w jakim trybie graliście i na jakiej mapie. Pozwoli nam to wyeliminować kilka pomyłek wraz z kolejną łatką."

Ktoś z was miał do czynienia ze wspomnianym błędem? Jak mówią twórcy, łatka za łatką goni, więc pozostaje nam tylko czekać.

Tagi: