Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2013 18:33
Świąteczny – tylko z nazwy – trailer PlayStation Vity
748V

Świąteczny – tylko z nazwy – trailer PlayStation Vity

Jak najlepiej reklamować konsolę do grania? Oczywiście dobrymi tytułami. Po wielu suchych miesiącach biblioteka pozycji na handheld Sony zaczyna się znacząco rozszerzać, więc przedstawiciele japońskiej firmy postanowili stworzyć ciekawy, podobno świąteczny, zwiastun. A w nim trzy gry, które na pewno umilą świąteczne leniuchowanie.  

Wszystkie zaprezentowane produkcje na pewno spodobają się najmłdoszych, choć jestem pewien, że nawet starsi gracze będą bawić się świetnie przy tych tytułach. Zwiastun bardzo pozytywny, miła muzyczka, ale nadal nie wiem, dlaczego Japończycy uważają go za "świąteczny"  – we fragmentach z Tearaway widać karteczkowy śnieg, ale czy o to chodziło? ;)

A tak całkiem poważnie – dobrze, że Sony nadal reklamuje Vitę jako sprzęt do grania, a nie jako "drugi kontroler dla PlayStation 4". Choć usługa Remote Play jest sympatyczna, to mam nadzieję, że przez najbliższe lata będzie wyłącznie dodatkiem.

W grudniowym numerze PSX Extreme, który od kilkunastu dni możecie nabyć w sklepach, znajdziecie między innymi nasze recenzje Tearaway,  LEGO Marvel Super Heroes oraz Invizimals: Drużyna.

A teraz – zapraszamy na reklamę! 

Tagi: invizimals: the alliance LEGO Marvel Super Heroes playstation vita tearaway trailer zwiastun