Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.12.2013 18:07
Ghost Games tworzy kolejnego Need For Speeda
673V

Ghost Games tworzy kolejnego Need For Speeda

Fani szybki samochodów i pościgów z policją już od 19 listopada mogą rozkoszować się Need for Speed: Rivals. Gra zbiera pozytywne oceny i wszystko wskazuje na to, że już niedługo zagramy w kolejnego NFS-a. Macie ochotę na nowe wyścigi? 

Jeśli akurat szukacie pracy i czujecie się na siłach, aby zostać dyrektorem marki Need For Speed – zapoznajcie się z tym ogłoszeniem. Gdy przyjrzymy mu się bliżej, to mamy tam małą, ale w zasadzie dość ciekawą informację, dzięki której możemy przypuszczać, że już niedługo zagramy w kolejny tytuł o szybkich samochodach.

W zasadzie myślę, że mogliśmy się tego spodziewać – programiści z Ghost Games są teraz głównymi twórcami wyścigów z tej serii, więc zapewne raz do roku gracze będą mogli nabyć nowego NFS-a.

Trzeba jednak pamiętać, że w ostatnim wywiadzie dyrektor kreatywny – Craig Sullivan – wypowiedział się o możliwej przerwie w wydawaniu kolejnych produkcji. Jak będzie? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z naszą recenzją Need for Speed: Rivalsw 196 numerze PSX Extreme znajdziecie odpowiedni tekst.

Tagi: Electronic Arts Ghost Games need for speed: rivals