Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 09.12.2013 13:40
Napędzający The Division silnik Snowdrop to nowa jakość dewelopingu
1162V

Napędzający The Division silnik Snowdrop to nowa jakość dewelopingu

Krótka pokazówka technologii Snowdrop na VGX wystarczyła, żeby oczy growego świata ponownie zwróciły się w kierunku Ubisoft Massive i Tom Clancy's The Division. Silnik oferuje nową jakość w każdym aspekcie - od procesu dewelopingu począwszy. 

Samo Massive wbrew mylącej nazwie nie jest ogromnym studiem, co wymogło opracowanie efektywnych i elastycznych narzędzi. Twórcy przenoszą nacisk na bardziej pomysłowe niż wymagające zasobów ludzkich realizowanie zamierzonych celów. 

Głównym wyznacznikiem przy budowie Snowdrop było przyśpieszenie dewelopingu:

Każda rzecz, która wyjdzie z rąk twórców musi być nieustannie widoczna w grze, aby od razu wiadome było czy dobrze wpasowuje się w całość. Zbudowaliśmy Snowdrop tak, by dany projekt był zawsze grywalna podczas dewelopingu. Pozwala nam to nie tylko uzyskać możliwie najlepszą jakość, ale i wysoki poziom spójność wewnątrz opracowywanego tytułu.


Przecierające szlak dla Snowdrop The Division już teraz masakruje gałki oczne grafiką, liczonym w czasie rzeczywistym oświetleniem i dynamicznym systemem zniszczeń. Ciekawe co te cudeńko pokaże za 3-4 lata?

Tagi: snowdrop tom clancy's the division Ubisoft