Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.12.2013 10:48
Konami stara się o usunięcie Skullgirls z cyfrowej dystrybucji
579V

Konami stara się o usunięcie Skullgirls z cyfrowej dystrybucji

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem sympatycznej bijatyki 2D pod tytułem Skullgirls, to lepiej już teraz podjąć decyzje. Może być ku temu ostatnia okazja. Dochodzą do nas sygnały wskazujące na to, że rzeczona produkcja może zniknąć z PlayStation Network i Xbox Live.
 

Mike Zaimont, kierownik produkcji w zespole Reverge Labs, wyjawił poprzez swoje konto Twitter, że Konami złożyło wniosek u Sony i Microsoftu o usunięcie Skullgirls z europejskiego PSN oraz Xbox Live. Niestety nie wiadomo, jaka jest przyczyna takiego posunięcia ze strony japońskiej firmy, która przecież cały czas czerpie zyski ze sprzedaży Skullgirls w cyfrowej dystrybucji. Wygląda na to, że Autumn Games pokłóciło się o coś z Konami, z którym wspólnie wydało Skullgirls na europejskim rynku. Miesiąc temu twórcy rzeczonej bijatyki informowali nas, że Autumn Games i Konami "zakończyły swoje relacje biznesowe".

Jeśli Skullgirls wyparuje z Xbox Live i PlayStation Network, możliwa będzie nadal rozgrywka offline wśród osób, które zdążyły wcześniej kupić ten tytuł.

Tagi: Konami Skullgirls