Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 03.12.2013 14:19
Twórca Little Deviants twierdzi, iż Wii U nie dotrwa do kolejnych świąt
979V

Twórca Little Deviants twierdzi, iż Wii U nie dotrwa do kolejnych świąt

Kolejny deweloper przypuszcza atak na Nintendo i Wii U. Tym razem na łamach forum NeoGAF rychłą śmierć stacjonarce dużego N wieścił jeden z twórców niezbyt zachwycającego Little Deviants na PlayStation Vita. Wedle słów Kenny'ego Lindera konsola nie dożyje kolejnych Świąt Bożego Narodzenia.

Linder dość szybko zreflektował się i usunął sporą część swojego posta, ale jak wiadomo w Internecie nie ginie nic i serwis Nintendo Life zachował jego treść dla potomnych. Zacznijmy od apokaliptycznej wizji upadku Wii U:

Rynek pomieści cztery duże konsole (PS3/4, One/360) oraz 3DS/2DS i wygląda na to, że nawet Mario nie jest w stanie pomóc biednemu Wii U. W mojej szalonej głowie nieustannie przekonany jestem, iż Wii U nie doczeka następnych świąt. 


Dalej Brytyjczyk wylał nieco jadu na jego zdaniem nieudolny i nieprzemyślany marketing dużego N. Linder nie zobaczył żadnej reklamy Super Mario 3D World w telewizji, a premierę gry pokrywającą się z europejskim startem PlayStation 4 uznał za niemądrą. Brak agresywnej kampanii reklamowej i launch pozostałych next-genów doprowadził do sytuacji, w której nowe przygody hydraulika "gówno obeszły" graczy.

Tagi: