Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 01.12.2013 13:31
Andrew House o przyszłości branży i wyższości PS4 nad Xbox'em One
1693V

Andrew House o przyszłości branży i wyższości PS4 nad Xbox'em One

Jeden z szefów Sony Computer Entertainment pojawił się na premierze PlayStation 4 w Londynie i został złapany przez redaktora Game On, który zadał mu kilka pytań.

Oczywiście najważniejszym było wskazanie różnic pomiędzy obydwoma next-genami. Pan House powiedział, że sprzęt stworzony przez Japończyków jest potężniejszy od konkurencji nie tylko pod względem osiągów graficznych, ale i całości jako takiej.

Myślę, że to fenomenalny sprzęt i w z biegiem czasu będziemy widzieć coraz więcej i więcej różnic.

Dalej Andrew mówił:

Myślę, że jest to fundamentalnie najprostszy system (w obsłudze), słyszę to od deweloperów non-stop, uporanie się z nim nie sprawia im trudności. To bardzo ważne, ponieważ ostatecznie przekłada się na nowe, zróżnicowane i wspaniałe doświadczenia, których do tej pory nie widzieliśmy.

W drugiej części wywiadu skupiono się na przewidywaniu przyszłości branży, na poniższym filmiku możemy usłyszeć, że PlayStation dostarcza nie tylko grową rozrywkę, ale rozrasta się do innych dziedzin tak samo jak komputery osobiste i smartfony. Oczywiście centrum PS nadal będą gry. Przedstawiciel SCE głosi taki sam pogląd jak jego współpracownik - Shuhei Yosihda.

Tagi: andrew house premiera ps4