Roger Żochowski Roger Żochowski 15.11.2013 11:36
Fallout 4 nadchodzi - rozpoczęło się odliczanie
2072V

Fallout 4 nadchodzi - rozpoczęło się odliczanie

Fanon post-apokaliptycznych klimatów nie trzeba przypominać czym jest seria Fallout. Wielbiciele serii długo czekali na zapowiedź kolejnej odsłony gry. Stanowczo zbyt długo. 

Choć Bethesda nie ogłosiła jeszcze oficjalnie, że pracuje nad czwartą częścią gry, wszystkie poszlaki na to właśnie wskazują. Deweloper zarejestrował domenę, która rozpaliła nadzieję fanów. Mowa o stronie thesurvivor2299.com. Słowo Survivor (Ocalały) idealnie wpasowuje się w realia serii, z kolei rok 2299 pasowałby do czasu, w którym rozgrywa się jej akcja. To dokładnie kilkanaście lat po wydarzeniach ukazanych w Fallout: New Vegas. 
 
To jednak nie koniec ciekawostek. Na wspomnianej stronie możemy zobaczyć pewien licznik oraz kod nadawany alfabetem Morse'a. Wynika z niego, że tajemnica zostanie rozwikłana już 11 grudnia. To z kolei oznacza, że gra będzie najprawdopodobniej zaprezentowana podczas corocznej imprezy Video Game Awards organizowanej przez Spike TV. Pikanterii dodaje fakt, że Bethesda na jednej z poprzedniej edycji tegoż eventu zapowiedziała Skyrima. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość, choć sam wiem, że nie będzie to łatwe. 

Tagi: Bethesda Fallout 4

Nie przegap