SKLEP
Konrad Adamczewski Konrad Adamczewski 28.08.2010 22:57
Cole skorzysta z PS Move?
625V

Cole skorzysta z PS Move?

Na gamescom donosiłem Wam, że Sucker Punch zastanawia się nad wykorzystaniem „różdżek” w inFamous 2. Wygląda na to, że firma zdecydowała co zrobić z tym fantem, choć sama o tym nie informuje. Zrobiło to za nią – być może niechcący – Sony.xxxxx
 

Na specjalnej stronie poświęconej PS Move, nowe przygody Cole'a zostały wymienione wśród gier, które będą wspierać nowy kontroler. Zadowoleni? Moim zdaniem dodanie obsługi Move mogłoby wyjść grze na dobre i urozmaicić zabawę, choć zapewne w inFamous 2 znajdą się dwa sposoby sterowania. Produkcja bowiem nie pojawia się w zakładce skupiającej tytuły wymagające „różdżek” do grania.

 


Generalnie na całą sprawę powinno się jednak spojrzeć z pewnym przymrużeniem oka. Niedługo przed premierą, na tej samej stronie pojawiła się okładka Split/Second, które jak wiemy ostatecznie nie doczekało się wsparcia PS Move. Choć w przypadku inFamous 2 mowa o tytule ekskluzywnym, czyli przysłowiowym oczku z głowie, zatem prawdopodobieństwo pomyłki jest znacznie mniejsze. Zobaczymy, czy głos w tej sprawie zabierze samo Sucker Punch.

Tagi: infamous 2 playstation move sony Sucker Punch