Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2013 18:46
Tylko jeden bohater może uratować Pac-World
438V

Tylko jeden bohater może uratować Pac-World

Jest żółty, okrągły i lubi połykać... A dodatkowo tylko on może uratować Pac-World! Wiecie o kim mowa? Oczywiście jest to Pac-Man, który już pod koniec października ponownie zawita na naszych konsolach.

Pac-Man and the Ghostly Adventures jest najnowszą produkcją studia Namco Bandai, która zainteresuje fanów trójwymiarowych platformówek. Gra oparta jest na serialu animowanym.

Kraina znana, jako Pac-World została zaatakowana przez złe duchy, które są prowadzone przez przeraźliwego Betrayusa! Od tego czasu mieszkańcy żyją w strachu. Jedynym bohaterem, który może poradzić sobie z tą opresją jest Pac-Man!

Właśnie w tę postać wciela się gracz w tej sympatycznej przygodzie. Tytuł jest typową platformówką, w której uczestnicy muszą pokonywać wrogów, przeskakiwać przeszkody, a jednocześnie eksplorować przeróżne lokacje. W trakcie historii bohater zbiera kropki i powiększa swoje moce przez specjalne kulki energetyczne.

Tytuł prezentuje się niezwykle interesująco ze względu na kolorową oprawę graficzną, która od samego początku przypomina graczom, że znajdują się w świecie Pac-Mana.

Tagi: Namco Bandai PAC-MAN and the Ghostly Adventures premiera trailer

Nie przegap