Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.10.2013 09:11
Szykuje się uczta dla fanów japońskich RPG-ów
628V

Szykuje się uczta dla fanów japońskich RPG-ów

Miłośnicy jRPG-ów mają się z czego cieszyć. Jedna z najlepszych odsłon serii Tales zmierza w odświeżonej edycji na PlayStation 3. A do tego potwierdzono, że gra pojawi się w 2014 roku na rynku europejskim. Zobaczcie najnowszy zwiastun, z angielskimi napisami!

Trailer Tales of Symphonia Chronicles może wskazywać na obecność wyłącznie japońskiego dubbingu w pełnej wersji tej kompilacji (w pakiecie otrzymamy Symphonię i jej sequel w postaci Dawn of the New World). Nic z tych rzeczy - okazuje się, że pierwszy raz w historii Tales gra na naszym rynku wyląduje w dwóch wersjach językowych. Będziemy mogli zdecydować, czy chcemy by bohaterowie gaworzyli w języku Szekspira, czy wolimy mowę samurajów. Oczywiście, wszelkie "skity" zostaną również udźwiękowione (co w przeszłości nie było standardem - vide amerykańska wersja Tales of the Abyss). Chyba wszyscy fani RPG-ów będą zadowoleni!

Czekamy teraz na dokładną datę premiery dla Europy. Póki co wiadomo tylko, że gra wyląduje na Starym Kontynencie w 2014 roku.


Tagi: Namco Bandai Tales of Symphonia Chronicles tales of...