Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.09.2013 14:30
Microsoft zaprasza na "Classics 69"
1077V

Microsoft zaprasza na "Classics 69"

A co się kryje pod tą intrygującą nazwą? Ciekawa promocja na ekskluzywne tytuły dla Xboksa 360! Jeśli chcieliście nadrobić bibliotekę tej konsoli przed startem nowej generacji, to poniższa oferta może Was zainteresować.

Gears of War 3, Minecraft, Forza Motorsport 4, Dance Central 3, Dance Central 2, Kinect Sports, Kinect Sports Ultimate, Kinect Star Wars, Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar, Fable: The Journey, Kinect Disneyland Adventures, Kinectimals – Teraz z Niedźwiedziami. Wszystkie gry z tej listy zostały wrzucone do promocji i od teraz ich cena sugerowana wynosi 69,99zł

Tytuły w takich cenach znajdziecie w dużych sklepach typu – Saturn, Komputronik, Media Markt, Avans, Sferis, ale także w sklepach specjalizujących się sprzedażą internetową jak gram.pl, muve.pl, Ultima.pl. Pełną listę, gdzie kupić gry w ofercie „Classic 69” znajdziecie pod tym odnośnikiem.

Oferta ta jest na pewno ciekawa dla osób, które przygotowują się na nadejście Xboksa One. Niektóre tytuły znajdziecie w lepszych cenach na aukcjach internetowych, jednak osoby, które lubią robić duże rodzinne zakupy i przy okazji nabyć nową grę nie powinny narzekać.

Tagi: