Gry
714V
Wojciech Gruszczyk | 11.09.2013, 13:30

Od wczorajszego dnia na PlayStation Network oraz Xbox Live Arcade możecie pobrać wersję demonstracyjną najnowszej FIFY. Jest to dobry moment, aby przygotować się do premiery – poznajecie nowych piłkarzy, ćwiczycie świeże zagrania? To może przygotujcie też kilka „cieszynek”!

Wyobraźcie sobie moment – finałowy mecz, jest trudno, przegrywacie, ale nadzieje wracają w 87 minucie, gdy wpada gol na 1:2. Następnie szybko przejmujecie piłkę i już dwie minuty później futbolówka wpada do siatki! 2:2! Rywal panikuje, traci piłkę – długie podanie na napastnika – ten nawet nie przyjmuje piłki – STRZELA! I co? I JEST BRAMKA! 3:2, a na zegarze 94 minuta… Co należy zrobić w takim momencie? Celebrować!

Programiście z Electronci Arts nie zapomnieli o „cieszynkach” i przygotowali kilka nowych propozycji.