Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2013 14:30
Poznajcie pierwszych bossów z Puppeteer
834V

Poznajcie pierwszych bossów z Puppeteer

Przedstawiciele z Japan Studio podgrzewają atmosferę przed gamescom 2013. W trakcie Puppeteer główny bohater zmierzy się z 13 bossami, a już dzisiaj możemy zapoznać się z pierwszą szóstką.  Ukazane monstra wyglądają świetnie i idealnie wpisują się w klimat tej produkcji.

Generał Tygrys

Gigantyczny tygrys z ogromnymi kłami! Lewy ząb jest wykonany z odłamku księżyca. Na końcu ogona ma kolczastą, żelazną piłkę, której używa jak maczugi. Kiedyś był tchórzem, ale teraz chce pokazać światu, że dzięki swoim umiejętnościom może zastraszyć i pokonać każdego rywala. Traktuje inne lalki z wyższością.

Generał Byk

Arogancki i niezwykle pewny siebie. Wierzy w swoje umiejętności fizycznie, jest przy tym bardzo brutalny.

Generał Szczur

Ma wygląd nieuczciwego handlarza – okulary w czarnych oprawkach, wystające przednie zęby, wąskie, skośne oczy, garnitur, krawat i złoty zegarek. Jest skorumpowanym sprzedawcą. Każdego dnia zastanawia się w jaki sposób może oszukać innych i jednocześnie sprzedać lekarstwo, które w rzeczywistości jest trucizną.

Generał Wąż

Jeden z największych rywali. Jest ogromny, pewny siebie, ale za to bardzo małomówny. Chciałby zaprezentować swój potencjał i udowodnić innym, że jest ważnym ogniwem w teatrze. Ma szacunek dla innych Generałów. Jego ciało składa się ze skomplikowanych stawów, a odłączone części będą często pojawiać się w trakcie gry.

Generał Świnia

Świnka w kapeluszu pirata. Generał ma problem ze swoją tuszą. Jest bardzo chciwy. Nawet w trudnych sytuacjach myśli o zarobku.

Generał Koń

Wysoka kobieta ze smukła sylwetką. Może przekształcić się w lokomotywę. Niezwykle pewna siebie i zawsze dumna! Próbuje rozstrzygnąć wszystkie sprawy przez wyścigi, ale gdy przegrywa, to nie potrafi pogodzić się z porażką.

Co myślicie o rywalach z Puppeteer?

Tagi: puppeteer sony

Nie przegap