Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2013 12:00
12 minut z Dying Light - nowa wizja walki z zombie
1040V

12 minut z Dying Light - nowa wizja walki z zombie

Przedstawiciele Techlandu lubią nas zaskakiwać. Skromna cisza z wiadomościami o Dying Light została przerwana w wyjątkowy sposób. Właśnie do Sieci został wrzucony 12 minutowy materiał, który w całości jest poświęcony rozgrywce z najnowszej produkcji polskiego studia. Jesteście gotowi na hordy umarlaków?

Nowa projekt w prawie każdy aspekcie rozgrywki przypomina walkę z zombie, którą mogliśmy uświadczyć w Dead Island oraz Dead Island Riptide. Gra jest odrobinę szybsza, niektórzy mogą nawet powiedzieć, że postać rusza się niczym sportowiec uprawiający parkour. Na brawa zasługuje dobór scen - pojawienie się małej dziewczynki i informacja o konsekwencjach, od razu budzi w mojej głowie serię nieludzkich sytuacji, przed którymi możemy stanąć podczas gry. Tytuł zapowiada się na świetny powrót Techlandu. Jakoś nie przekonałem się do Riptide, lecz powyższy projekt zapowiada się o wiele lepiej.

Nie mogę się doczekać, gdy podczas wykonywania misji zacznie się ściemniać, a ja w panice będę szukał ukrycia przed rozwścieczonymi przeciwnikami.

Pozostaje nam tylko czekać – premiera Dying Light odbędzie się dopiero w 2014 roku… Co sądzicie o tej grze?

Tagi: