SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2013 14:32
Już jutro poznamy nową część God of War?
1795V

Już jutro poznamy nową część God of War?

Gdybym teraz na mojego Twitterze wrzucił notkę: „Sprawdźcie jutro PlayStation Blog – Słyszałem, że pojawi się tam szalona wiadomość!”, to nikt nie przejmowałby się tą informacją… Jednak, gdy podobne słowa wrzuca do Sieci Cory Barlog, jeden z ojców serii God of War, to świat staje w miejscu.

I rozpoczęła się prawdziwa wrzawa. Nowy God of War? Na PlayStation 3? A może na PlayStation Vita? Nie! To na pewno projekt na nową generację! – mnóstwo spekulacji i w zasadzie każda może zostać potwierdzona.

Pierwszy God of War pojawił się w 2005 roku, kontynuacja zawitała na półki dwa lata później, a trzecia część miała swoją premierę w 2010 roku. W międzyczasie pojawiały się wersje na PlayStation Portable, a od marca możemy wypróbować God of War: Wstąpienie... Czy to już czas na „Czwórkę”? Jakoś nie mogą w to uwierzyć. Już bardziej widziałbym wersję na PlayStation Vita – w sumie ktoś musi ratować ten sprzęt...

A może coś całkowicie innego? Też istnieje taka opcja. A Wy, co o tym sądzicie? I czego oczekujecie? Jesteście gotowi na nową przygodę Kratosa?
 

Tagi: god of war