Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.07.2013 08:23
Dragon's Crown ze zwiastunem premierowym i recenzją w Famitsu
864V

Dragon's Crown ze zwiastunem premierowym i recenzją w Famitsu

Ekipa George'a Kamitaniego przygotowała dla nas ostatni zwiastun Dragon's Crown. Fuzja chodzonej bijatyki i RPG-a już za 5 dni wyląduje na amerykańskim rynku. W drodze jest również wersja europejska gry.

W tej chwili brakuje jeszcze recenzji Dragon's Crown ze Stanów Zjednoczonych. Warto więc zwrócić tymczasowo spojrzenie daleko na wschód - Famitsu wlepiło grze Vanillaware ocenę 35/40 (9/8/9/9). Redaktorzy japońskiego periodyku narzekali na sterowanie w wersji na PS3 - prawą gałką analogową sterujemy kursorem, co wskazuje na to, że wiodącą platformą mogło być PS Vita. Dziennikarze chwalili natomiast system losowego generowania łupów oraz rozbudowane drzewka umiejętności. Niezła okazała się fabuła oraz tryb multiplayerowej rozwałki. Tutaj jedynym wspominanym mankamentem była trudność w lokalizowaniu bohatera w momencie intensywnych potyczek, z dużą ilością wrogów (na ekranie robił się mały chaos).

Dragon's Crown pojawi się na europejskim rynku jesienią bieżącego roku. Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy dla rynku amerykańskiego.

 

Tagi: Atlus Dragon's Crown Vanillaware