Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.07.2013 12:42
Doczekamy się nowej kolekcji od Capcomu?
554V

Doczekamy się nowej kolekcji od Capcomu?

Capcom przez lata przyzwyczaił graczy, że lubi wydawać swoje starsze pozycje w zestawach. Zazwyczaj były to kolekcje klasycznych tytułów lub pudełkowe wersje gier, które wcześniej zostały wydane tylko i wyłącznie za pośrednictwem sieci. Dzisiaj, dzięki ebgames.ca, pojawiła się informacja,  że już w październiku będziemy mogli kupić interesującą paczkę... Jednak tym razem w jednym pudełku pojawią się grube ryby!

W Capcom Essentials, bo tak ma nazywać się ten pakiet, znajdziemy: Devil May Cry 4, Dead Rising 2, Super Street Fighter IV, Resident Evil 6 oraz Mega Man 10. Niektóre tytuły są już dość mocno leciwe i mogliśmy je nabyć w innym zestawie - Essentials od Sony. Jednak jeśli ktoś właśnie wrócił z dalekiej podróży, nie grał w wyżej wymienione pozycje i dodatkowo planuje sobie czas na październik, to ta kolekcja będzie dobrym wyborem.

Oczywiście należy pamiętać, że aktualnie jest to tylko i wyłącznie plotka, lecz patrząc na politykę firmy i możliwość prostego zarobku, jestem pewien, że na dniach pojawi się potwierdzenie tej wiadomości. Ciekawscy w galerii znajdą uwiecznioną na zdjęciu ofertę ebgames.ca.

Premiera ma odbyć się już 8 października, a komplet ma kosztować niespełna 60 dolarów... Pięć gier w cenie jednej? Dlaczego nie!  

 

Tagi: capcom