Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.07.2013 19:40
Na Tearaway poczekamy dłużej
401V

Na Tearaway poczekamy dłużej

Smutna wiadomość dla posiadaczy PlayStation Vita – jedna z najgorętszych tegorocznych premier, a mianowicie Tearaway, pojawi się na sklepowych półkach później niż zapowiadano. W krótkiej wiadomości twórcy przepraszają swoich fanów i tłumaczą powody opóźnienia. Na szczęście nie będziemy długo czekać!

O dokładnie miesiąc – z 22 października na 22 listopada - została zmieniona data premiery tej nietuzinkowej pozycji. Opóźnienie jest spowodowane standardową sytuacją - Media Molecule potrzebuje dodatkowych dni, aby dopracować tę pozycję. Przedstawiciel MM poinformował, że choć tytuł jest w końcowej fazie produkcji, to jednak dla dobra graczy postanowiono przełożyć premierę.

Decyzja na pewno bolesna dla fanów handhelda Sony, lecz miejmy nadzieję, że dodatkowy miesiąc wyjdzie Tearaway na dobre. Szkoda, że akurat ta gra zalicza poślizg, ale mimo wszystko czekam -  intrygujący świat, śmieszne postacie, ciekawe wykorzystanie dotykowych paneli oraz interesująco przygoda... Będzie dobrze! A Wy czekacie?

Tagi: Media Molecule tearaway