Roger Żochowski Roger Żochowski 26.07.2013 15:24
Wiedźmin 3 pod skrzydłami amerykańskiego giganta
1649V

Wiedźmin 3 pod skrzydłami amerykańskiego giganta

Wiemy już, kto zajmie się wydaniem Wiedźmin 3: Dziki Gon - jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji nextgenowych - na rynkach zachodnich. Wygląda na to, że o promocję tytułu naszego rodzimego studia nie musimy się martwić. 

 

Na oficjalnej stronie internetowej CD Projekt RED możemy przeczytać, że promocją i dystrybucją najnowszego tytułu CD PROJEKT na terenie Ameryki Północnej zajmie się Warner Bros. Interactive. Amerykańska spółka współpracowała już z nasza rodzimą firmą wprowadzając na rynki USA, Kanady oraz Meksyku poprzednią odsłonę serii, a spory sukces projektu zaowocował podpisaniem największej w historii CD PROJEKT umowy dystrybucyjnej, o czym mówi Adam Kiciński, Prezes CD PROJEKT.
 
Premiera Wiedźmina 3 to najważniejsze wydarzenie w historii naszej Spółki. Warner Bros. jest dla nas niezwykle cennym partnerem, ponieważ ma doświadczenie i bardzo silną pozycję na amerykańskim, czyli największym z naszego punktu widzenia rynku. Bardzo się cieszymy, że podziela on naszą wiarę w sukces Wiedźmina 3 oraz jest gotowy mocno zaangażować się w jego promocję i sprzedaż w Północnej Ameryce
 
Z notatki umieszczonej na stronie możemy się też dowiedzieć, że przedstawiciele Warnera są pod wrażeniem przygód naszego eksportowego bohatera.
 
Wiedźmin 3 to obecnie jedna z najbardziej oczekiwanych gier przyszłego roku i jedna z najbardziej obiecujących gier RPG, które pojawią się na konsolach nowej generacji. Bardzo cieszymy się z kontynuacji naszego partnerstwa z CD PROJEKT. Kolejna odsłona Wiedźmina, doskonale wpisuje się w naszą politykę dostarczania graczom, tytułów z najwyższej półki
 
- powiedział Kevin Kebodeaux, wiceprezes sprzedaży na Ameryki, Warner Bros. Interactive Entertainment. Cóż, pozostaje trzymać kciuki, aby współpraca była w dalszym ciągu owocna. O jakość samej gry raczej nie musimy się martwić. 

Tagi: