Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2013 14:50
Mad Hatter powraca!
1069V

Mad Hatter powraca!

Tego mogliśmy się spodziewać! W najnowszej odsłonie przygód o Batmanie zmierzymy się z „Szalonym Kapelusznikiem” . Mad Hatter jest jednym z podstawowych rywali obrońcy Gotham. Gracze mogą kojarzyć tego złoczyńcę między innymi z Batman: Arkham City - pojedynek z tym psycholem był wyjątkowo chory...

Jervis Tetch, bo tak nazywa się ten złoczyńca, jest wiernym fanem przygód Alicji w Krainie Czarów. Jego zainteresowanie tą historią przerodziło się w prawdziwą obsesję. Mały i skromny przestępca przemienił się w obsesyjnego zabójcę, który do perfekcji opanował techniki hipnozy. W ten sposób wprowadza swoje ofiary w trans, w którym rozpoczyna się krwiożercza zabawa z białymi króliczkami. 

Osobom, który nie miały przyjemności rozkoszowania się Batman: Arkham City i zarazem nie boją się spoilerów, polecam ten materiał. Jest to zapisek z misji pobocznej „The Tea Party”, w której naszym rywalem jest właśnie Mad Hatter.

Z niecierpliwością czekam na Batman: Arkham Origins, a po zapoznaniu się z powyższą informacją, czekam na ten tytuł jeszcze bardziej! Pojedynek z „Kapelusznikiem” na pewno będzie niezwykle zakręcony.

Zainteresowani w galerii znajdą zdjęcia najnowszego wydania Official Xbox Magazine, dzięki którym wiemy o pojawieniu się nowego rywala w Batman: Arkham Origins.

Niestety gra pojawi się na sklepowych półkach dopiero 25 października.

Tagi: batman: arkham origins warner bros.