Tytus Stobiński Tytus Stobiński 23.07.2013 13:13
Tryb NIghtmare w Dead Rising 3 to stare dobre Dead Rising?
445V

Tryb NIghtmare w Dead Rising 3 to stare dobre Dead Rising?

Prawdą jest, że w Dead Rising 3 nie pojawią się znane z poprzednich odsłon czasowe zadania. Prawdą jest jednak też, że śmiałkowie odnajdą je w trybie Nightmare, który zrobi z naszego mózgu papkę.

W rozmowie z AusGamers, producent gry Josh Bridge opowiedział nieco więcej o trybie nightmare i...toaletach. Przeczytajcie parę słów o nowym Dead Rising:

"To, że w grze pojawi się tryb swobodnej rozgrywki, oraz ten z restrykcjami czasowymi, było dla nas oczywiste od pierwszych etapów produkcji Dead Rising 3. Jeżeli więc chcesz całkowicie narobić w spodnie, wybierz tryb Nightmare. Pamiętaj, nie zdążysz zebrać czegoś na czas, lub wykonać jakiejś misji - jej następstwa przepadną, a Ty będziesz uboższy o dodatkową zawartość.

Grę zapiszecie jedynie w toaletach - to podnosi ciśnienie. W każdym kolejnym Dead Rising, świat jest coraz większy, a mając do dyspozycji jedynie punkty zapisu, poczujesz jak bardzo jest ciężko. Jeśli tylko masz ochotę, możesz zmienić tryb w jakim grasz. Całe doświadczenie przeskakuje z jednego, do drugiego, więc to już Twoja sprawa.
"


To całkiem niezła wiadomość. Fani starych Dead Rising, zagrają w klasyczny tryb z wymogami czasowymi, a Ci którzy wolą nieco spokojniejszą rozgrywkę, też znajdą coś dla siebie. Całe szczęście, doświadczenie z obu się kumuluje, więc zawsze możemy zmienić zdanie.

 

Tagi: dead rising 3 exclusive xone zombie