Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.07.2013 10:11
To koniec Castlevanii w wykonaniu MercurySteam
681V

To koniec Castlevanii w wykonaniu MercurySteam

Castlevania: Lords of Shadow ponoć uratowało całą serię przed zapomnieniem. Z tego co nam wiadomo tytuł sprzedał się znakomicie. Okazuje się jednak, że studio odpowiedzialne za ten sukces nie zamierza dłużej współpracować z Konami.

MercurySteam dokończy oczywiście opracowywanie Lords of Shadow 2, ale po wypełnieniu tego zadania ekipa przejdzie do kompletnie nowych wyzwań. Informacje te potwierdził producent Lords of Shadow 2 podczas panelu dyskusyjnego na Comic-Conie w San Diego.

"Powiedzieliśmy japońskiej kwaterze głównej, że to ostatnia odsłona serii dla nas. Nie ma nic gorszego niż powiedzieć co się miało do powiedzenia, a później uprawiać tylko paplaninę. Opracowaliśmy początek i koniec - to fajne zakończenie, fajna historia. Kiedy skończymy nasze dzieło, czas będzie zwrócić się do kogoś innego i powiedzieć: teraz twoja kolej" - powiedział Dave Cox z MercurySteam.

Pierwsze screenshoty z Lords of Shadow 2 możecie sprawdzić w tym miejscu. Ostatnio rozgrywka prezentowana była podczas targów E3 2013.

Tagi: