Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.07.2013 14:46
Prawie 30 minut rozgrywki z DuckTales - Kaczki uuuuuu!
838V

Prawie 30 minut rozgrywki z DuckTales - Kaczki uuuuuu!

Trzy dni temu mój redakcyjny kolega zaprezentował Wam minutowy materiał, na którym mogliście zobaczyć Kaczki odwiedzające Himalaje. Natomiast dzisiaj do sieci wyciekł filmik, na którym przedstawiciele Capcomu przechodzą cały etap w tej górzystej krainie. Jest dużo śniegu, skakania i oczywiście – Kaczki! Wspomnień czar!


 

Muszę przyznać, że konwersja robi na mnie wrażenie. W ostatnim czasie pojawia się wiele odświeżonych tytułów w HD i nie wszystkie są dopracowane w należyty sposób. Jednak tym razem twórcy pokazują, że da się stworzyć udany powrót do przeszłości.

Warto wspomnieć, że pierwowzór na konsole NES pojawił się amerykańskim rynku w 1989 roku, Europa oraz Japonia musiały czekać na grę niespełna rok dłużej. Do ciekawostek na pewno należy fakt, że tytuł sprzedał w nakładzie 1,67 miliona, co na dzisiejsze standardy nie robi wrażenia, jednak ponad dwie dekady tematu liczba ta budziła respekt.

Już 13 sierpnia posiadacze PlayStation 3 oraz Wii U będą mogli powrócić do "Kaczych opowieści". Sympatycy konsoli Microsoftu muszą poczekać na premierę odrobinę dłużej - gra na Xbox Live wyląduję 11 września. Czekacie?

Tagi: