Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.07.2013 13:02
Mass Effect 4 nie tylko dla weteranów serii, Bioware dłubie nad nowym IP
928V

Mass Effect 4 nie tylko dla weteranów serii, Bioware dłubie nad nowym IP

To, że Mass Effect 4 powstaje, wiemy już od dawna. Dziś jednak po raz pierwszy od dłuższego czasu do sieci napłynęły kolejne informacje o gwiezdnym rpg od Bioware. 

Jak możemy przeczytać na twitterze Yanicka Roya, dyrektora oddziału Bioware w Montrealu, Mass Effect 4 powstaje i ma się dobrze. Jak informuje on w swoich postach, kolejna część ME będzie otwarta na nowych graczy, choć nie zapomni o weteranach poprzednich odsłon serii. Dowiedzieliśmy się również kilka słów na temat nowego, tajemniczego projektu dewelopera.
Gdy jeden z internautów spytał się o wszelkie kontrowersyjne aspekty gry i związki mniejszości seksualnych, usłyszał odpowiedź potwierdzającą. Mass Effect 4 będzie kontynuowało wszystko to, co niosły za sobą poprzednie części gry. Prawdopodobnie dostaniemy również wybór płci głównego bohatera.Wiemy również, że większość zespołu odpowiedzialnego za niesamowite Knights of the Old Republic, pracowała na przełomie lat przy serii Mass Effect, a obecnie zajmuje się nowym IP......o którym już niebawem usłyszymy nieco więcej?
Czekamy więc na pierwszą garść informacji o nowym Mass Effect. Ileż można posiłkować się paroma szczegółami.
 

Tagi: BioWare KOTOR mass effect 4 rpg