Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2013 12:20
Liege zmierza na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita!
1295V

Liege zmierza na PlayStation 4 oraz PlayStation Vita!

Jeśli jesteście fanami Final Fantasy Tactics, Final Fantasy VII, czy też Suikoden, to musicie zainteresować się tym tytułem! Liege zmierza na dwie platformy Sony i sympatycy japońskich RPG nie mogą przejść obojętnie obok tej pozycji!

Na popularnym serwisie Kickstarter możecie wspomóc produkcję Liege. Aktualnie twórcom udało się zebrać ponad 31 tysięcy dolarów, a zainteresowani pośród celów mogą znaleźć wsparcie dla PlayStation 4, PlayStation Vity oraz Linuxa. Jak widać projektem zainteresowało się Sony i już teraz, nie mając koniecznych środków, twórcy poinformowali, że gra trafi na platformy Japońskiego giganta!

 

Gra, co możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo, już teraz prezentuje się ślicznie. Projekt ten spośród innych mają wyróżniają trzy składniki, które wspólnie sprawią, że będzie to wyjątkowy tytuł – historia, taktyka oraz grafika.

 

 

Niezwykle interesująco zapowiada się walka - Liege połączy bitwy turowe z normalną rozgrywką. Tym razem nie będziemy świadkami magicznych zmian miejsc i pojawiania się bohaterów na arenie. Postacie w Liege wyciągną miecze w trakcie wędrówki i w tym samym momencie rozpocznie się sekwencja turowa! Sama walka jest inspirowana takimi tytułami jak Final Fantasy Tactics, Fire Emblem: Awakening oraz szachami! Twórcy zapowiadają, że identycznie jak w szachach - szybko nauczymy się podstawowych ruchów, jednak aby móc cieszyć się mianem mistrza, będziemy musieli spędzić wiele godzin na opanowaniu gry.

 

Na zakończenie zła wiadomość - na premierę musimy zaczekać do 2014 roku...

Tagi: Liege