Tytus Stobiński Tytus Stobiński 15.07.2013 18:42
Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl nadchodzi. Rozwiąże resztę tajemnic świata gry
448V

Etrian Odyssey Untold: The Millennium Girl nadchodzi. Rozwiąże resztę tajemnic świata gry

Od 2007 roku, kolejne części serii Etrian Odyssey regularnie wychodzą na przenośne konsole Nintendo. Już tej jesieni, gracze otrzymają jej nową odsłonę. 

Etrian Oddysey Untold: The Millennium Girl, powraca do swoich korzeni. Wraz z trybem Story, wykorzystaniem mocy Nintendo 3DS oraz wszelkimi dogodnościami do jakie wprowadziło Etrian Odyssey IV. 

Etrian Odyssey Untold: The Millennium Gril, to także świeży pomysł podzielenia gry na dwie części. Pierwsza, to przede wszystkim historia, która pokazuje nam jak bardzo niesamowity jest świat Etrii. Gracze otrzymają 5 ówcześnie przygotowanych postaci. Każda z nich, posiada własną, oryginalną osobowość i historię, za sprawą których poznamy nieznane dotychczas tereny świata. Na najbardziej odważnych śmiałków, czekają nowe lochy i jaskinie. Wszystko po to, by rozwikłać zagadkę drzewa Yggdrasil i dowiedzieć się czegoś o tajemniczej dziewczynie, Frederice.

Weteranom serii, pozostaje zaś tryb Classic, oferujący tradycyjny gameplay Etrian Odyssey, ulepszony o najnowsze udogodnienia znajdujące się w Etrian Odyssey IV, w tym grafikę 3D. Tytuł zawiera w pełni animowane intro i przerywniki, a muzyka w wykonaniu orkiestry, oraz lektorzy dopełniają całości i sprawiają, że na nowe dzieło Atlusa warto czekać.
Amerykańską premierę zaplanowano na 1 października.

Tagi: