Tytus Stobiński Tytus Stobiński 11.07.2013 11:37
Watch Dogs bez znaczących różnic pomiędzy wersją current, a next-gen
1111V

Watch Dogs bez znaczących różnic pomiędzy wersją current, a next-gen

Dzień się dopiero zaczął, a Ubisoft już poprawia nam humory. Jak poinformował przedstawiciel firmy, curren-genowa wersja Watch Dogs, nie będzie przesadnie okrojona względem swojej siostry na PlayStation 4 i Xboksie One.

Czytając oficjalnego bloga Ubisoft, możemy natknąć się na wypowiedź starszego producenta Watch Dogs. Możemy m in. przeczytać, że choć nowe IP pojawi się na next-genach, tworzone było od początku również na obecną generację. Dominic Guay uspokaja nas, twierdząc, że ustępstwa pomiędzy tymi dwiema wersjami, są bardzo niewielkie i nie zauważymy ich podczas grania.

"W wersji na PlayStation 3 i  Xboksa 360 musieliśmy nieco zmniejszyć tłumy jakie przemierzają uliczki Chicago. Nie zauważycie więc tylu postaci na swoim telewizorze, ale poczucie zagubienia i niewykrywalności wciąż pozostanie. Więc spokojnie, to wciąż ta sama gra."

Również Colin Graham, dyrektor ds. animacji zaznaczył:

"Ludzie muszą wiedzieć, że nie poczują się oszukani, grając w current-genową wersję, ale to edycja na nowe konsole jest prawdziwym doświadczeniem High Definition. Po prostu, w tym wydaniu nasz tytuł zachwyci lepszej jakości cieniami, dokładniejszą symulacją wiatru, czy wody. Poczujesz w nim naprawdę gęstą atmosferę."

Jak duża będzie różnica pomiędzy wydaniem na tę i przyszłą generację, zobaczymy dopiero po premierze.Obecnie Watch Dogs zapowiada się na tak smakowity kąsek, że z chęcią odpalę go na mojej nowej maszynce. Wy też tak macie?

Tagi: