Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.07.2013 19:14
Macie Borderlands 2? Dostaniecie jeszcze więcej DLC
718V

Macie Borderlands 2? Dostaniecie jeszcze więcej DLC

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów kooperacyjnych przygód w Borderlands 2! Jak poinformował dyrektor generalny Gearbox, gra może otrzymać jeszcze niejeden dodatek.

Według Randy`ego Pitchforda, ludzie nieco nie zrozumieli idei Season Passa, przez co każdy z graczy myślał, że wydane niedawno Tiny Tina`s Assault on Dragon Keep, będzie ostatnim DLC do drugiej części Borderlands.

"Owszem stworzyliśmy Season Passa, opierał się on o zapewnieniu z góry dostępu do wszystkich zapowiedzianych DLC, ale to wszystko w tym temacie. Nie mieliśmy wcale na myśli wydania jedynie 4 dodatków, ponieważ skoro gracze kupują nasze add-ony to czemu nie mielibyśmy stworzyć kolejnych? Nie mogę teraz powiedzieć nic konkretnego, ale zapewniam, że czwarty rozszerzenie, nie jest ostatnim powiększeniem dorobku fabularnego Borderlands 2."

Na koniec pocieszająco dodając:

"Mamy dużo rzeczy do pokazania graczom, jeżeli więc masz na swojej półce Borderlands 2, niech Ci nie przyjdzie do głowy sprzedać tego tytułu!"


To jak, czekamy na kolejne przygody w tym brutalnym i komicznym świecie, czy może mamy już dość morza dodatków? Co by nie mówić, nikt zapowiedzią 3-ki by nie pogardził.

Tagi: 2K Games Borderlands 2 Gearbox Software