Roger Żochowski Roger Żochowski 06.07.2013 10:33
Gamescom: Xbox One i PS4 dostępne dla publiczności!
1337V

Gamescom: Xbox One i PS4 dostępne dla publiczności!

Jeśli cały czas zastanawiacie się czy w tym roku nie wybrać się na gamescom, to być może właśnie teraz nadszedł czas, by w końcu podjąć jedyną, właściwą decyzję. Ruszyła akcja promocyjna targów w Kolonii, a wraz z nią nowe informacje.

 

Z oficjalnych źródeł wynika, że zarówno PS4 jak i Xbox One będą w Kolonii dostępne dla szerszej publiczności. Oznacza to, że zwiedzający będą mogli własnoręcznie wypróbować next-genowe produkcje. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że chętnych będzie sporo, a kolejki dadzą się we znaki naszym pośladkom, ale czego się nie robi, żeby zobaczyć w akcji nowe konsole.
 
Co warto zauważyć będzie to pierwszy raz, kiedy next-geny Sony i Microsoftu zostaną oddane w ręce "zwykłych śmiertelników", na targach E3 bowiem dostęp do sprzętu mieli tylko przedstawiciele branżowych mediów. Ponadto organizatorzy targów poinformowali, że swoje stanowiska przygotuje zarówno Take 2 jak i Valve. Każdy zwiedzający będzie mógł także wypróbować w akcji Wii U, ale to chyba nie powinno nikogo dziwić. Jakby na to nie patrzeć - szykuje się jedna z najlepszych, growych imprez na Starym Kontynencie od lat. Kto z Was planuje już wyjazd?

Tagi: