Roger Żochowski Roger Żochowski 05.07.2013 10:18
Levelomania (01.07 - 07.07) - DmC + nagrody dla całej pierwszej dziesiątki!
665V

Levelomania (01.07 - 07.07) - DmC + nagrody dla całej pierwszej dziesiątki!

Przed Wami wyniki kolejnego tygodnia zmagań w Levelomanii. A już w tym tygodniu do wygrania druga kopia DmC: Devil May Cry . W kolejnym tygodniu nagrody zgarnie cała pierwsza dziesiątka!

Poniżej dziesiątka najaktywniejszych użytkowników z minionego tygodnia (24-30 czerwca).Kolejna kopia DmC: Devil May Cry trafia do użytkownika Marcin Ciesielski. Gratulujemy i prosimy o przesłanie na adres redakcja@psxextreme.pl danych adresowych do wysyłki gry. Jednocześnie przypominamy, że użytkownikiem tygodnia można zostać raz na cztery tygodnie, zaś użytkownikiem miesiąca raz na trzy miesiące.

 

1. Marcin Ciesielski
2. Iron
3. Plugawy
4. Kuleczka
5. Xbox One! PowerPlay!
6. bajeczka2233
7. arturmik
8. dexx
9. Czarny Ivo
10. HappyZombie79

 

Levelomania (01.07 - 07.07) - DmC: Devil May Cry + Play to Play


Osoba, która w okresie od 1 do 7 lipca zgromadzi największą ilość punktów doświadczenia nagrodzona zostanie grą DmC: Devil May Cry (PS3). Aktualne wyniki dostępne są tutajRecenzję gry znajdziecie tutaj.

Ponadto mamy dla Was niespodziankę. Osoby, które zajmą miejsca od 1 do 10 w okresie od 1 do 7 lipca zostaną dodatkowo nagrodzone unikalną składanką muzyczną Play to Play, zawierającą zarówno utwory muzyczne pojawiające się w różnych grach video, jak i takie, stworzone konkretnie na cele danej gry. Szerzej o składance możecie poczytać tutaj. Album dostępny jest w sprzedaży m.in. w sklepach sieci Media Markt, Media Expert, Saturn, a już wkrótce także w salonach EMPIK. Płytę można kupić także w Internecie w sprzedaży wysyłkowej EMPIK.COM: http://www.empik(...)muzyka-p

 

Sponsorem nagród dla użytkownika tygodnia i użytkownika miesiąca jest sklep muve.pl.

Zapraszamy Was także do zapoznania się z informacjami na temat tego, w jaki sposób można wziąć udział w zabawie, a także zachęcamy do odwiedzenia podstrony ze stosownym regulaminem.

Pytania i odpowiedzi:
 

1. Jak zdobyć Punkty Doświadczenia?

Punkty Doświadczenia przyznawane są za aktywności czynione przez Użytkownika na PPE.pl. Przez aktywności należy rozumieć np. dodawanie komentarzy, komentowanie materiałów, ocenianie gier itp. Punkty Doświadczenia przyznawane są również za Osiągnięcia. Użytkownik zdobywa Osiągnięcia po wykonaniu określonej przez Organizatora czynności, która ma przydzieloną swoją indywidualną ilość punktów (np. zalogowanie się na PPE.pl, dodanie określonej liczby komentarzy itp.)

 

2. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć?

Ilość Punktów Doświadczenia jest nieograniczona. Każdy kolejny PD wpływa na ilość całkowitą punktów i pozwala zdobywać kolejne levele. 

 

3. Ile Punktów Doświadczenia można zdobyć za...

Ze względu na autorski system społecznościowy, który opracowaliśmy, nie ujawniamy listy aktywności ani listy Osiągnięć. Działanie to służy wyeliminowaniu wszelkich praktyk "nabijania" punktów w celu zdobycia nagrody. W zależności od intencji Organizatora informację na temat konkretnych aktywności lub Osiągnięć mogą zostać podane do wiadomości publicznej. 

 

4. Powinienem zdobyć punkt, ale go nie mam...

Punkty za wszelkie aktywności lub Osiągnięcia dodawane są do profilu Użytkownika z 30-sekundowym opóźnieniem. W przypadku braku punktów w profilu prosimy o kontakt. Prosimy jednak pamiętać, że różne aktywności są różnie punktowane, a duże znaczenie ma również to, jakie aktywności zostały wykonane w jakim czasie (niektóre aktywności są ograniczone ilościowo w cyklu 24-godzinnym). Ponadto niektóre aktywności nagradzane są punktami dopiero po zarejestrowaniu danej czynności przed administrację strony (np. dodanie własnego materiału, który musi zostać zaakceptowany przez administrację). 

 

5. Kiedy zaczyna się konkurs, a kiedy kończy?

  • konkurs tygodniowy trwa od północy w poniedziałek do północy w niedzielę
  • konkurs miesięczny trwa od północy pierwszego dnia danego miesiąca do północy ostatniego dnia tego samego miesiąca

 

6. Wygrałem nagrodę, co dalej?

Po zakończonym cyklu konkursowym (tygodniowym lub miesięcznym) redakcja PPE.pl ogłosi oficjalne wyniki z prośbą o przesłanie danych adresowych przez Użytkownika, który wygrał rywalizację w danym cyklu konkursowym.

Tagi: levelomania muve redakcja